OSNAŽUJU SE ODNOSI NOVOG SADA I PETROGRADSKOG OKRUGA SANKT PETERBURGA
Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin sastao se u Gradskoj kući sa delegacijom Uprave Petrogradskog okruga Sankt Peterburga Ruske Federacije, koja u okviru Dana Sankt Peterburga u Republici Srbiji, od 10. do 15. maja, boravi u Beogradu. Delegaciju je predvodio prvi zamenik načelnika administracije Petrogradskog okruga Sankt Peterburga Jevgenij Sergejevič Kukuškin koji je naglasio da između Uprave Okruga i Grada Novog Sada postoji Sporazum o saradnji još od 2005. godine, te da prijateljstvo i partnerstvo koji traju više od dve decenije, […]