ČLANICA GRADSKOG VEĆA ZA KULTURU SVEČANO OTVORILA 32. MEĐUNARODNI FESTIVAL DEČJEG FOLKLORA „ZLATÁ BRÁNA” U KISAČU
Članica Gradskog veća za kulturu Maja Čeremidžić Šainović svečano je otvorila 32. Međunarodni festival dečjeg folklora „Zlatá brána" u Kisaču, koji je od 19. do 21. juna okupio više od hiljadu dece iz preko 30 ansambala iz Srbije i Slovačke. Festival je održan na letnjoj pozornici u dvorištu Osnovne škole „Ljudovit Štur", a svečanosti su prisustvovali i ministar za ljudska i manjinska prava i društveni dijalog Demo Beriša, zamenica ambasadora Slovačke Republike u Srbiji Katarina Konsvaldova, predsednica Nacionalnog saveta Slovaka […]